Kontakt - Zabudowy specjalistycznemobile tel.
+48 512 635 770

Kontakt - Zabudowy specjalistyczneE-mail
Zabudowy-Dział Zamówień i Sprzedaży

Firma Gwarant - Tranport Medyczny istnieje na rynku od 2009 r.

O firmie

Zabudowy Specjalistyczne

Firma Gwarant – Transport Medyczny zdobyła bogate doświadczenie w obszarze projektowania i produkcji specjalistycznych zabudów ambulansów medycznych. Prace te zaowocowały wprowadzeniem całkowicie nowych, innowacyjnych produktów, gdzie położono największy nacisk na jakość wykonanych zabudów.

Transport Medyczny

Firma Gwarant – Transport Medyczny istnieje od 2009 roku. Przez ten czas rozszerzaliśmy i udoskonaliliśmy ofertę skierowaną do ZOZ zarówno publicznych jak i prywatnych podmiotów. Specjalizujemy się w zabudowach specjalistycznych ambulansów drogowych na pojazdach bazowych marki FIAT. Proponujemy Państwu możliwość zakupu nowoczesnych ambulansów zbudowanych w oparciu o najnowsze rozwiązania techniczne, jak również abecnie panujące trendy. Produkty nasze wykonane są z najwyższą starannością w oparciu i sugestie naszych klientów i przy użyciu najlepszej jakości materiałów posiadających stosowne atesty i certyfikaty. Jesteśmy w stanie wykonać każdą specjalistyczną zabudowę agodnie z wymaganiami indywidualnego klienta.

 

Oferujemy Państwu bardzo dobrą i bogatą gamę finansowania zakupu naszych produktów. Celem firmy jest wykonanie najwyższej jakości produktu przy możliwie najniższych kosztach.

 

Wychodząc naprzeciw wymaganiom zabudowy ambulansów medycznych, konfiguracji zabudowy medycznej umożliwiającej optymalne warunki pracy zespołu ratunkowego, ergonomii rozmieszczenia elementów wyposażenia medycznego wykonujemy zabudowy na najwyższym poziomie europejskim.Funkcjonalność rozwiązań technologicznych zostały oparte na wieloletnim doświadczeniu w projektowaniu i wykonywaniu adaptacji pojazdów użytkowych oraz z uwzględnieniem wytycznych zawartych w normie EN PN 1789+A1