Kontakt - Biuro obsługi transportuInfolinia
+48 62 73 00 191

Kontakt - Biuro obsługi transportuE-mail
info@gwarant-transport.com

Witamy w serwisie Biura Obsługi Transportu

Oferta skierowana do małych i średnich firm transportowych w Polsce. Oferujemy Państwu możliwość współpracy w zakresie szeroko rozumianej obsługi transportu międzynarodowego.

Nasza oferta skierowana jest do podmiotów gospodarczych zajmujących się przewozem towarów na terenie Europy i Unii Europejskiej, posiadających samochody dostawcze do 3,5 t, jak również auta ciężarowe. Wieloletnia współpraca z przewoźnikami pozwoliła nam skonstruować ofertę, która charakteryzuje się przede wszystkim tym, iż umożliwia uzyskiwać bardzo korzystne stawki za kilometr oraz minimalizuje ryzyko nie otrzymania należności za wykonane przewozy.

Powiązanie zdolności logistycznych ze znajomością rynku przewozów w Europie umożliwia nam szeroką  współpracę pomiędzy zainteresowanymi podmiotami europejskimi, a polskimi firmami transportowymi. To Państwo jako wykonawcy usług transportowych są bezpośrednimi odbiorcami należności za dokonane przewozy. Nasza oferta zapewni Państwu możliwość wykonywania działalności w zakresie przewozu towarów na zasadzie minimum ryzyka, maximum zysku .

 

Masz Pytania?

ul. Wysocka 50
63-460 Ostrów Wielkopolski

Zobacz na mapie

Infolinia

(+48) 62 73 00 191

Poniedziałek – Piątek 08:00 – 16:00
 Opłata wg stawek operatora